2009

30.12.2009
Laiks rit bRRRiesmīgi ātri un rīt kucēniem jau 2 mēneši. Un tūlīt tūlīt pirmie no viņiem jau dosies lielajā dzīvē – pie saviem pašiem labākajiem saimniekiem (mēs vismaz ļoti ceram, ka tieši pie tādiem). Tāpēc šoreiz tāda mazliet lielāka galerija ar bildēm no pēdējām nedēļām mūsmājās, hronoloģiskā secībā.

Priecīgus Ziemassvētkus!

23.12.2009
Priecīgus Ziemassvētkus Jums un visiem Jūsu ģimenes locekļiem, it īpaši suņiem!
Šonedēļ galerijā variet skatīt kucēnu portretus un stājas bildes. Kucēni jau ir krietni paaugušies un dažas vissmukākās meitenes vēl gaida savus saimniekus.

14.12.2009
Kucēnu 6.nedēļas galerija ierastajā vietā. Par visu vairāk – blogā.

Gold un Yellow ietusē ar Odinu un Rūdolfu

06.12.2009
Šīs brīvdienas mums pagāja izstādēs. Vakar piedalījāmies Visu šķirņu izstādē Liepājā. Vislielākais prieks par Gwenas lielās meitas Lottes lielisko sniegumu. Lotte klasē tika pie 2.vietas un salīdzinoties tika atzīta par 4.labāko suņu meiteni un bija tikai sprīža attālumā no kārotā. Cerīgi skatamies nākotnē!
Arī Odins uzstājās godam un starp 6 puišiem junioru klasē tika atzīts par 3. smukāko.
Priecājamies arī par Pepijas iegūto Lv CAC un 2.labāko kuci. Ar šo Pepija kļūst par Latvijas un Lietuvas čempioni.

Šodien tikai Odins piedalījās 8.grupas specializētajā izstādē un junioru klasē bija 2. Apsveicam Odina māsu Melody ar izcīnīto JunCAC lielajā juniormeiču klasē.

Kā jau katru nedēļu – mūsu mazajiem šokolādīšiem atkal jauna galerija. Un vairāk jaunumublogā.

Mr.Red iepozē 4 nedēļu galerijas vākam

30.11.2009
Šodien kucēni var svinēt savu 1 mēneša jubileju. Bet tikpat labi viņi to var darīt arī rīt. Jebkurā gadījumā – lai viņiem laba apetīte, dzīvesprieks un veselība. Iepriekšējās nedēļas bildes atkal galerijā. Pļāpas aizvien vēl vecajā vietā – blogā.

E kucēnu 3.nedēļa

23.11.2009
Beidzot ir izveidotas atsevišķas galerijas katram kucēnam, kuras tiks papildinātas kucēniem augot. Kā arī pievienotas 3.nedeļas bildes. Tas viss ir atrodams šeit. Tāpat aktualitātēm variet sekot blogā.

E kucēnu 2.nedēļa

14.11.2009
Nedēļa riņķī un kucēnu jaunāko bilžu galerija ir gatava. Mazliet pļāpas un aktualitātes vēl aizvien mūsu blogā.

E kucēnu 1.nedēļa

06.11.2009
Visa jaunākā informācija par kucēniem un aktuālākas bildes vēl aizvien atrodamas mūsu blogā. Tomēr veidosim arī galeriju kucēniem, kura tiks regulāri papildināta. Pagaidām Jūsu vērtējumam 1.nedēļa bildēs.

01.11.2009
Vakar, 31.10, Gwena kļuva par mammu 8 šokolādes krāsas kucēniem. 5 meitenēm un 3 puikām. Mamma un kucēni jūtas labi. Vēl aizvien, aktuālie jaunumi mūsu blogā. Arī mājas lapa tuvākajā laikā tiks atjaunota ar informāciju par kucēniem.

27.10.2009
Vēl viena nedēļa riņķi un tuvākās nedēļas laikā kucēniem vajadzētu būt klāt. Gaidot šo priecīgo notikumu, esmu atkal izveidojusi blogu. Tur parādīsies visa jaunākā informācija par kucēniem, bildes un pārdomas, viņus gaidot un auklējot. Priecāsimies lasīt arī Jūsu komentārus.

20.10.2009
Pagājušajā nedēļas nogalē Odins uzsāka savas izstāžu gaitas junioru klasē tepat mājās. Jāteic gan, ka Valmieras izstādē viņam veicās sliktāk kā Pasaules Retrīveru kluba izstādē un bija jāsamierinās tikai ar vērtējumu Ļoti labi. Svētdien piedalījāmies izstādē Lietuvas pilsētā Šauļos – vērtējums Teicami un 3.vieta starp junioru puišiem. Abiem ekspertiem komentārs līdzīgs – nepieciešams laiks lai attīstītos… Nu ko, pagaidīsim :)

01.10.2009
Paldies visiem īkšķu turētājiem – gan tiem kas to dara klusībā, gan jo īpaši tiem, kas ik pa laikam apvaicājas. Gaidīšanas laiks jau ir pusē un, neskatoties uz to ka nekādu taustāmu pierādījumu nav, šķiet ka īkšķu turēšanai varētu būt lielisks rezultāts.
Nopietni kucēnu interesenti vienmēr ir laipni gaidīti.

Mūsu šīs vasaras atklājums - nodarbības Glābšanā uz ūdens

27.09.2009
Mazliet novēloti, bet gribam Jums vēlreiz ļaut apskatīt bildes no mūsu šīs vasaras atklājuma – Glābšanas uz ūdens. Vispirms – PALDIES Irinai un Irinai par bildēm.
Un vēl – gribam aicināt visus labradoru saimniekus (it īpaši jau mūsu bērnu saimniekus), kuriem laika pavadīšana pie ūdens sagādā prieku, nākamgad neslinkojiet un pievienojieties.

 

Teepee Teodori Cee Cesar. Jippiiiii!! Lielisks rezultāts!

09.09.2009
Viena superīga ziņa – šonedēļ veicām displāzijas testu Gwenas lielajam bērnam Cēzaram. Rezultāti ir lieliski: HD: A/A, ED: 0/0


22.08.2009
Kā jau solijām – te ir informācija par mūsu plānotajiem kucēniem vēl šogad. Pavisam drīz mēs ar Gwenu dosimies ceļā, lai satiktu izvēlēto kavalieri. Un pēc tam mums noderēs Jūsu visu īkšķi :)

 

17.08.2009. Gwena piedalās nodarbībās - Glābšana uz ūdens

17.08.2009
Kamēr Gwenas bērni nedēļas nogalē Teicami startēja izstādēs, mēs nolēmām iemēģināt roku pavisam citā virzienā. Nolēmām atsaukties Latvijas Ņūfaundlendiešu Lendzīru kluba aicinājumam un piedalījāmies nodarbībās Glābšanā uz ūdens. Šoreiz bijām tikai ar Gwenu, bet domājams ka nākamreiz sastāvs varētu būt jau cits. Jo izskatās ka Gwenai pludmalē satiktie puiši tomēr ir palīdzējuši atcerēties savus pienākumus :)) Par to vairāk info pavisam drīz.

Odins apciemo RR kucēnus audzētava Look Liberta’s

01.08.2009
Pēdēja brīdī – jūlija galerijas papildinājums. Dažas bildes, kur redzams kā Odiņš apciemo RR bebjus Ikšķilē. Vairāk par mazajiem RR mīļukiem skatiet http://www.liberta.lv/

18.07.2009 Gwena ar meitām - Lotti un Sisi

22.07.2009
Pagājušo sestdien bijām aicinājuši savus bijušos kucēnus uz tikšanos Teodoros. Kā jau tas saprotams vasaras vidū – daudziem bija citi plāni. Neskatoties uz to, bijām priecīgi par tiem kas ieradās un jauki pavadījām laiku. Neliels ieskats redzams šeit

12.07.2009 Šodien Cēzars noslēdz Baltijas Junioru Čempionu.

12.07.2009
Kad šorīt braucot uz izstādi nelija, sabijos ka drošvien galīgi neies. Bet par laimi tas neapstiprinājās. Izstādē Valgā Cesar vinnēja klasi, kļuva par labāko suņu puiku un zaudēja smukākajai meitenei, kā īstam džentelmenim pienākas. Tā tiekot pie Igaunijas Junioru Čempionu sertifikāta un ar šo kļūstot par visu Baltijas valstu junioru čempionu. Paldies visiem īkšķu turētājiem! Un VISlielākais paldies Cēzara saimniekiem Ivetai un Andrim!

11.07.2009
Lai arī labradoru ringa laikā brīžiem gāza kā ar spaiņiem, tomēr mums Priekuļu izstādē veicās tīri labi.
Ar 1.numuru kucēnu klasē startēja Odins, vispirms uzvarot savu konkurentu un salīdzinoties par labāko kucēnu, atdeva uzvaru savai šokolādes krāsas māsai One Sweet Bon-Bon. Apsveicam!

Cesar novinnēja savu klasi (atdodot jun sertifikātu somu sunim) un salīdzinoties par labāko suni, zaudēja tikai 2008.gada labākajam izstāžu sunim. Arī Gwena veicās lieliski. Vispirms viņa uzvarēja savu klasi un sīvā konkurencē, salīdzinoties par labāko kuci, tika augstajā 4.vietā.
Ridžbekiem šis laiciņš nu galīgi nebija piemērtos.
Pepija savā klasē piekāpās norvēģu ridžbekmeitenei un palika 2.

28.06.2009 Cēzars cīnās par savu 3.JunCAC

28.06.2009
Beidzot šī diena ir klāt. Mums ir pašiem savs jaunais čempions.
Cesar šodien Ogres izstādē vinnēja junioru klasi un salīdzinoties tika pie 3. labākā suņa titula. Ar šo arī viņš noslēdz Lietuvas Jun Ch.
Pārējiem negāja tik labi. Gwena tika pie teicami un 3.vietas klasē. Lotei (TT Cee Charlotte) un Pepijai šodien bija jāiztiek tikai ar Ļoti labi.

Lieliska nedēļas nogale! Pepijai CACIB un R.CACIB

14.06.2009
Lieliskā nedēļas nogale turpinās. Konkurence tāda pati kā iepriekš, bet rezultāti nedaudz atšķirīgi.
Cesar vinnēja junioru klasi un salīdzinoties ar lielajiem suņupuikām, tika pie 3. labākā puiša titula. Arī Gwena nopelnīja CQ un salīdzinājas par labāko kuci, godam izcīnīdama 4.vietu.
Pepija šodien piekāpās Alizeti un tika pie sava pirmā R.CACIBa

13.06.2009
Ziņas no starptautiskās izstādes Rīgā. Labradoru ringā lielākā daļa suņu bija viesi no citām valstīm un tiešām konkurece bija sīva. Cesar junioru klasē palika 3. Arī Gwena savā klasē 3.

Savukārt ridžbeku ringā veicās labāk. Pepija vinnēja savu klasi un sacensībā par labāko kuci uzvarēja. Otrā vietā atstājot mūsu krutsmeitu Arielu (Apsveicu Arielu un Viju ar JunCAC sertifikātu!). Ar šo Pepija tika pie sava pirmā CACIB sertifikāta. Salīdzinoties ar labākp RR puisi Pepija piekāpās un mēs laicīgi varējām doties mājup, atpūsties pirms rītdienas izstādes un kārtīgi nosvinēt Pepijas panākumus un Rūdolfa 5 mēnešu jubileju.

 

02.06.2009
Ar prieku varam paziņot, ka Šarlotes kucēnu gaidīšana ir sākusies. Vairāk par tikšanos variet lasīt blogā, bet sīkāks info par gaidāmo kucēnu vecākiem atrodams arī kucēnu lapā

26.05.2009
Visi, kuri šogad vēlas kļūt par mūsu labradoru kucēnu saimniekiem vai kuriem vienkārši patīk šad tad ieskatīties mūsu lapā – šonedēļ ir īstais laiks īkšķu turēšanai. Saistībā ar plānotajiem kucēniem, atkal esam izveidojuši blogu, kurā būs vairāk informācijas par lielā notikuma gaidīšanu. Laipni lūgti visi skatīt un komentēt!

14.05.2009. Odins apciemo māsu GP Oversea Melody15.05.2009
Maijs jau vidū apciemojām Odina māsiņu Melody un viņas saimniekus Saulkrastos.
Neliels ieskats no mūsu ciemošanās.

11.05.2009
Kurš no Jums vēl atceras šo? Apsverot iespēju arī šogad atkārtot ko tādu, priecāsimies par Jūsu viedokli komentāros – vai kādam tas ir interesanti?
____________________________________________________________________ 26.04.2009. Cēzars godam izcīna Lt JunCAC

27.04.2009
Vakar piedalījāmies Nacionālajā izstādē Lietuvas pilsētā Panevežā. Pirmo reizi devāmies uz izstādi tik pārkrautā auto – 3 pieauguši suņi, Rūdolfs un viņa milzu rati, un mēs abi ar Mārtiņu. Lai arī braukšana un pārvietošanās pirms izstādes bija diezgan apgrūtinoša (ringi bija 3. un 2.st.), ar rezultātiem esam vairāk kā apmierināti!!!
Vispirms bija Pepijas rings. Pepija parādīja sevi kā dāma (rings bija baleta zālē), visu izstādīšanas laiku spoguļojoties. Rezultātā tika pie Lt čempionam nepieciešamā – Lt LN, BB-1.
Tad sekoja Labradoru uznāciens. Cēzaram bija viņa karjerā lielākā konkurence – 9 junioru suņi. Godīgi sakot, to ieraugot, es pilnīgi atslābu un atmetu visas cerības. Bet jaukais poļu eksperts Jerzy Olszewski sagādāja superīgu pārsteigumu man un Cēzara saimniecei Ivetai dzimšanas dienā – Lt JN, (JunCAC). Tagad mums ir vēl lielāks stimuls izstādīties tepat! Lielā smukuļa mamma Gwena tika pie kārtējā Teicami. Pēdējo dienu bildes Cēzara galerijā.

Specializētajā Retrīveru izstādē pavisam piedalījās 4 Gwenas kucēni
19.04.2009
VIII.grupas izstāde bija pirmā mūsu mazulim Odiņam. Viņš sīvā konkurencē pats ar sevi, izcīnīja godpilno bēbīšu BOB.
Vislielākais prieks par JunCAC, kurš tika mūsu meitiņai Teepee Teodori Cee Charlotte – exc.2 (5/27), PP, JunCAC. Gwenai šoreiz Teicami, un Teepee Teodori Cee Cesar – exc. 2.
 

18.04.2009
Pavasara Retrīveru specializētajā izstādē mūsu audzētava bija kupli pārstāvēta. Piedalījās 4 Gwenas kucēni un visi tika pie teicama novērtējuma.
TT Cee Cesar – exc. 2, PP (4/47). TT Cee Chestnut – exc.3 (4/47).
TT Cee Cecilia – exc.5 (7/47). TT Cee Charlotte – exc.6 (7/47).
Vienīgi mammai Gwenai bija jāsamierinās ar pieticīgo Ļoti labi. Bija prieks Jūs visus satikt un redzēt kādi ir izauguši mūsu bērni.


 Teepee Teodori Cee Charlotte
15.04.2009
.
Tuvojoties aktīvai izstāžu sezonai, esam uzsākuši suņu socializāciju un treniņus, uz kuriem priecāsimies redzēt visus mūsu kucēnus. Lai liktu arī pārējiem kucēniem sarosīties, esmu izveidojusi nelielu foto galeriju mūsu apzinīgākajai skolniecei Lottei (TT Cee Charlotte). Prieks par Solvitas & Lottes aktivitāti!

Priecīgas Lieldienas! Happy Easter!

09.04.2009
Pavasara noskaņās, gaidot Lieldienas, sailgojāmies pēc kucēniem. Apsverot šīs vasaras iespējamos labradoru kucēnu plānus, pieķēros atjaunot Šarles iepriekšējo kucēnu N… Niro Teodori un K… TeodorKing galerijas. Drīzumā arī papildināsim informāciju par augustā / septembrī plānotajiem šokolādes un melniem labradoru kucēniem


05.04.2009

Sestdienas priekšpusdienā devāmies Odina izglītošanas pasākumā uz Rīgu, jo kucēns tagad mājās ir ne tikai mums, bet arī mūsu draugu vipets Džespers ir kļuvis par lepnu tēti un viņa mazuļiem arī ir jāmācās. Improvizētajai skoliņai pievienojās RR meičas Pepija un Ariela, kā arī mūsu pašu Gwenča meita Lotte. Mums ar Mārtiņu bija iespēja atcerēties laikus, kad vēl dzīvojām Rīgā un gājām ik dienu uz šo parku. Tāpat prieks bija satikt draugus. Paldies Kristīnei (www.liberta.lv) par jaukajām bildēm


11.03.2009
Plašāka reportāža no Odina pirmās suņu ballītes apskatāma Kristīnes galerijā


08.03.2009. Daugavpils izstādē Cēzars tika pie JunCAC sertifikāta. Jipiiiii! 08.03.2009

Nacionālajā izstādē Daugavpilī Cēzars godam nopelnīja savu pirmo JunCAC sertifikātu.
Gwena un Sharle sacentās atklātajā klasē un attiecīgi bija tur 1. un 2. Gwenas meita Charlotte junioru klasā starp 3 kucēm godam izcīnija 2.vietu. Paldies Cēzara un Charlottes saimniekiem par lielisko kompāniju!!! Tā turpināt! Mums vēl visa vasara priekšā :)


Mūsu pirmais labradorpuika - Gilbron Pride Odin. Paldies Nainai un Ilonai! 22.02.2009

Iepazīstieties – ODINs.
Mūsu pirmais melnais labradorpuika nāk no Latvijas labākās audzētavas Gilbron Pride. Ļoti ceram, ka viņš attaisnos sev doto vārdu (Odin
senskandināvu mitoloģijā ir augstākais dievs). Odina mamma Anaka ir Baltijas titulētākā šokolādes labradore un tēvs Dario pērn tika atzīts par labāko suni prestižajā Crufts izstādē.

25.01.2009.
Pepija nacionālā izstādē Kauņā šodien tika pie Lietuvas Jaunā Čempiona titula un tika atzīta par labāko šķirnes pārstāvi. LtJunCAC, BB-1, BOB, BIG-3. Ar šo Pepija arī noslēdz Baltijas Juniora čempiona titulu.
Gwena sīvā konkurencē nopelnīja atzīmi Teicami.

Rūdolfs Miks piedzima 13.janvāra rītā un mūsu labradormeitenes ir milzīgi priecīgas par tik savādu kucēnu :) 13.01.2009.
Šodien šī diena ir kļuvusi par svinamo dienu mūsu ģimenē. Paldies visiem par apsveikumiem! Manējie V.A.R. !

11.12.2008.
Iepazīstieties – Cēzars.
No mūsu C kucēniem esam atstājuši sev kopīpašumā superīgu šokolādes puisi
Teepee Teodori Cee Cesar. Cēzars dzīvo Alūksnē, kopā ar saviem lieliskajiem saimniekiem Ivetu un Andri. Mēs sekosim līdzi viņa gaitām un par jaunumiem informēsim.

Leave a Comment